Služby

Naša opatrovateľská agentúra vám sprostredkováva osoby na opatrovanie detí už niekoľko rokov. Špecializujeme sa na pravidelné i jednorazové opatrovanie, ktoré zaistia naši skúsení a spoľahliví pracovníci. Veľmi dobre si uvedomujeme, že pre svoje deti chcete len to najlepšie. U nás máte istotu, že dostanú náležitú starostlivosť. Naši pracovníci majú s deťmi bohaté skúsenosti, vedia veľmi dobre, ako dieťa zaujať, pobaviť aj poučiť. Nemajte obavy, u nás je Vaše dieťa vždy v tých správnych rukách. Opatrovanie detí v našom podaní je ideálnou voľbou aj pre vaše dieťatko.


Individuálne opatrovanie

Naša agentúra v rámci svojich služieb ponúka profesionálne individuálne opatrovanie. Táto služba slúži pre všetkých rodičov, ktorí si želajú, aby ich dieťa či deti boli opatrované samostatne, bez prítomnosti detí z iných rodín.

Opatrovanie v skupine detí

Ak hľadáte opatrovanie pre dieťa, ktoré miluje kolektív a nerado trávi chvíle bez prítomnosti svojich rovesníkov, radi vám sprostredkujeme skupinové Opatrovanie detí, ktoré je navyše cenovo výhodnejšie.